Nasz sprzęt

NAGŁOŚNIENIE:

HK AUDIO

OŚWIETLENIE:

CAMEO

INSTRUMENTY KLAWISZOWE:

ROLAND

GITARY:

FENDER

Zespół na wesele Śląsk

W tak nowoczesnych i wymagających czasach zespół na wesele to nie tylko dobrzy muzycy, pełni humoru i werwy ale także osprzęt sceniczny, który sprawi że Wasze wesele nabierze unikalnego klimatu.

My mamy tego pełną świadomość dlatego też oprócz doskonałego nagłośnienia i instrumentów posiadamy też niespotykane u innych zespołów weselnych estradowe efekty świetlne.

Profesjonalne ruchome głowice Cameo, kilkanaście scenicznych parów ledowych, lasery oraz pionowe i poziome wyrzutnie dymu sprawią że kiedy zabawa na Waszym weselu rozkręci się na całego poczujecie się jak na prawdziwym koncercie.

Jesteśmy też jedynym zespołem weselnym na śląsku, który posiada własną scenę.

Jeśli będzie taka możliwość na sali weselnej wówczas przywieziemy ją ze sobą. Poznaj DRIM, czyli najlepszy zespół na wesele Śląsk.

Jako jedyny zespół weselny w woj. śląskim posiadamy własny świetlny napis LOVE. Napis jest bardzo duży każda litera ma wymiary około 120cm x 120cm. Świetlny napis Love doskonale uatrakcyjni każdą salę weselną. Litery są podłączane każda z osobna co pozwala na ustawienie ich w różnych konfiguracjach zarówno w ciągu jak i jedna na drugiej. Nie znajdziecie żadnego zespołu weselnego na terenie śląska który posiada tak niesamowite i bogate zaplecze sprzętowe.

zespół weselny śląskie napis love
zespół weselny drim śląskie