InWesela

Zespół na wesele śląskie

zespół na wesele śląskie

Szukanie zespołu na wesele to trudne zadanie. Postanowiliśmy Ci w tym pomóc. Jesteśmy DRIM, czyli zespół na wesele śląskie. Poznaj nas i spraw, by Twoje wesele było wyjątkowe.

Przeszukujesz dziesiątki stron w poszukiwaniu zespołu na wesele z klasą. Nie wiesz kogo wybrać. Kontaktujesz się ze znajomymi, którzy mieli już swój wielki dzień. Czytasz opinie w internecie, ale nadal nie wiesz komu powierzyć oprawę muzyczną na swoim weselu. Nie martw się, wiele par młodych staje przed takimi decyzjami. Właśnie dlatego zachęcamy Cię do poświęcenia nam kilku minut, by przekonać Cię, że zespół na wesele śląskie, czyli DRIM to najlepszy wybór.
zespół weselny śląsie

Zespół na wesele śląskie – TOP 3

Nasz TOP 3 będzie zupełnie inny niż ten, który znasz ze stron z ofertami zespołów weselnych. Na pierwszym miejscu umieszczamy nasze umiejętności. Jesteśmy profesjonalnymi muzykami, którzy szkolili się pod okiem wielu znakomitych ludzi z branży muzycznej. Wokalnie nie obawiamy się żadnej piosenki, bo w naszym repertuarze są klasyki z lat 60, 70, 80 i 90, ale również muzyka współczesna i radiowe hity. Na drugim miejscu w naszym rankingu umieszczamy animacje i zabawy, które dla Was przygotowaliśmy. Jesteśmy przekonani, że spodobają się każdemu z Waszych gości. Gwarantujemy, że nikt nie będzie zażenowany, czy oburzony. Wszystkie animacje są na poziomie, a przede wszystkim są zaskakujące. Dbamy o to, by bawił się z nami każdy. Dzięki temu Wasze wesele będzie przez wszystkich wspominane przez lata. W końcu po trzecie – nasze osobowości – może brzmi to nieskromnie, ale naprawdę wiemy, co robimy i jak należy to robić. Do tego pracujemy z uśmiechem, a przy okazji zarażamy nim innych. Wesela z DRIM są wyjątkowe.

Zespół na wesele śląskie – repertuar

Krótko mówiąc: gramy dla każdego. W naszym repertuarze nie brakuje klasyki, disco polo, muzyki współczesnej, radiowych hitów czy też rocka. Każdy może się bawić – niezależnie od tego, jaką muzykę lubi. Zachęcamy Cię do posłuchania naszego demo. Znajdziesz tam utwory z kilku gatunków muzycznych. Jeśli to Cię nie przekona – zapraszamy na naszą próbę. Wówczas zagramy dla Was na żywo.

Animacje – zespół na wesele Śląsk

Nasze autorskie zabawy i animacje podobają się każdemu. Są przygotowane z dystansem, humorem i rozmachem. U nas nie ma testu zgodności, bo są Milionery. Zamawiacie występ jednego zespołu, a okazuje się, że na Waszym weselu wystąpi również sam Elivs Presley. Organizujemy też uwielbiane przez gości weselnych kapelusze, okulary i dmuchane gitary. Dzięki nim każdy może poczuć się jak gwiazda rocka!
zespół na wesele śląskie

Najlepszy zespół na śląskie wesele

W dzisiejszych czasach zespół na wesele śląskie to nie tylko dobrzy muzycy, pełni humoru i werwy, ale także osprzęt sceniczny. Jesteśmy przekonani, że nasz sprzęt spełni Wasze oczekiwania i sprawi, że wesele będzie wyjątkowe. Oprócz doskonałego nagłośnienia i instrumentów posiadamy też niespotykane u innych zespołów weselnych estradowe efekty świetlne.
zespół na wesele śląskie

Wybierz DRIM – Twój zespół na wesele Śląsk

Naszym atutem jest na pewno profesjonalizm wykonywanych utworów, a także to, iż swoją werwą i humorem potrafimy poderwać do zabawy każdego. Zespół tworzą Przemek, Darek i Dawid. Na co dzień jesteśmy przyjaciółmi, dlatego na weselach tworzymy niesamowity klimat. Nasze występy to niezapomniane i pełne energii show. Zajmujemy się oprawą muzyczną wszelkich imprez okolicznościowych takich jak wesela, studniówki, bale oraz różnego rodzaju zabawy. Jeśli więc interesuje Cię najlepszy zespół na wesele śląskie, to zapraszamy do kontaktu!
zespol na wesele slaskie

By

You may also like