O nas

Gliwicki zespół DRIM tworzą w pełni profesjonalni muzycy! Spośród znacznej większości zespołów grających na weselach wyróżnia nas na pewno fakt, że naszą wiedzę i umiejętności techniki gry na instrumentach oraz śpiewu doskonaliliśmy m.in. u czołowego muzyka sesyjnego polskiej sceny muzycznej Mirosława Muzykanta. Kilkuletnia współpraca z dyrektorem gliwickiej szkoły muzycznej Bogdanem Pietrzakiem daję nam ogromną przewagę jeśli chodzi o umiejętności gry na gitarze elektrycznej. Jeśli chodzi o wokal, to współpraca z Adamem Wójcikiem, który nie jedną osobę doprowadził na szczyty takich programów jak ”Idol” czy ”Mam Talent” gwarantuje państwu, że w pełni profesjonalnie wykonamy każdy rodzaj muzyki zarówno po Polsku jak i w innych językach. Razem tworzymy najlepszy zespół na wesele Śląsk.

zespół na wesele Śląsk


Naszym atutem jest więc na pewno pełen profesjonalizm wykonywanych utworów, a także to, iż swoją werwą i humorem potrafimy poderwać do zabawy każdego. Jeśli więc interesuje Cię zespół na wesele Śląsk, to napisz do nas!

Skład zespołu DRIM

W skład Zespołu Drim wchodzi trzech uzdolnionych, pozytywnie zakręconych i niesamowicie przystojnych facetów (to ostatnie to zdanie naszych żon więc musi być prawdą) 🙂

Darek
Gitara, wokal, prowadzenie imprez i zabaw.
Najbardziej doświadczony członek naszego zespołu.
Genialny muzyk i wokalista. Doskonale zna się nie tylko na śpiewie i grze na gitarze ale także na nagłaśnianiu imprez oraz akustyce.
Człowiek o niesamowitym poczuciu humoru, dlatego też w zespole muzycznym DRIM zajmuje się prowadzeniem całej imprezy oraz doskonale pełni rolę wodzireja.

Dawid
Instrumenty klawiszowe, wokal
Muzyka towarzyszy mu od zawsze. Muzyka to większość jego życia, nie tylko w zespole DRIM. Jest założycielem jednego z czołowych gliwickich zespołów rockowych „Pojutrze”, którego nadal jest liderem i aktywnie koncertuje.
Multi-instrumentalista, nie obce mu nie tylko klawisze czy pianino ale także gitara jak i perkusja.

Przemek
Wokal, gitara basowa, harmonijka
Przez wielu uważany za jednego z najlepszych gliwickich wokalistów młodego pokolenia. Umiejętności wokalne szlifował u znanych i wybitnych nauczycieli śpiewu t.j. : G.Kołcan, A.Wójcik oraz S.Thiel.
Zwycięzca wielu wojewódzkich konkursów i festiwali.
Finalista programu „Rock Star” organizowanego przez AntyRadio.
Jest również wokalistą zespołu Pojutrze.